• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Влаштовуємо дитину в ДНЗ

У БІЛІЙ ЦЕРКВІ ВІДСУТНЯ ЧЕРГА НА ВЛАШТУВАННЯ ДІТЕЙ У САДОЧОК

/Files/images/unnamed.pngРозпочалася комплектація дошкільних навчальних закладів і формування нових груп на 2018/2019 навчальний рік.

Ураховуючи потреби громадян міста, з метою урегулювання питання щодо доступності та наповнюваності дошкільних закладів міста функціонують територіальні комісії управління освіти і науки Білоцерківської міської ради з влаштування дітей у дошкільні заклади, що гарантує доступність для кожного громадянина освітніх послуг, які надаються мережею комунальних дошкільних закладів міста.
Спеціалісти управління освіти і науки централізовано вирішують питання зарахування дитини до дошкільного закладу, який відповідатиме вимогам батьків. При формуванні нових груп ураховується фактична відвідуваність закладу та потужність групових приміщень.
Прийом громадян здійснюється з 9.00 до 17.00 (перерва з 13.00 до 14.00) (графік додається).

Для отримання направлення в дошкільний заклад батькам дитини або особам, як їх заміняють, необхідно надати оригінал свідоцтва про народження дитини і власноруч написану заяву.
Таким чином, забезпечено необхідні умови для унеможливлення ство­рення черги, якої, між іншим, в освітній системі Білої Церкви, на відміну від інших міст і районів не лише Київської області, ніколи не було.
Фактів невмотивованих відмов у влаштуванні дитини до обраного батьками дошкільного закладу не було.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ, дитина яких уперше піде до дитячого садка

 1. Сформуйте у себе позитивне ставлення до дитячого садка, налаштуйте себе на те, що дитині тут буде добре, її буде доглянуто, оточено увагою, вона отримає підтримку.
 2. Уникайте будь-яких негативних розмов у сім’ї про дитячий садок у присутності дитини, оскільки вони можуть сформувати у неї негативне ставлення до відвідування дитячого садка.
 3. Створіть спокійний, безконфліктний клімату сім’ї.
 4. Заздалегідь потурбуйтеся про те, щоб розпорядок дня дитини вдома був наближеним до розпорядку дня у дитячому садку (ранній підйом, час денного сну, прийоми їжі, прогулянки).
 5. Ознайомтеся з режимом харчування та меню у дитячому садку.
 6. Навчайте дитину їсти неперетерті страви, пити з чашки, привчайте тримати ложку.
 7. Відучіть дитину від підгузків. Виховуйте у неї потребу проситися до туалету.
 8. Учіть дитину впізнавати свої речі: білизну, одяг, взуття, носовичок.
 9. Учіть гратися іграшками.
 10. Привчайте дитину після гри класти іграшки на місце.
 11. Пограйтесь удома у дитячий садок з ляльками: погодуйте їх, почитайте казку, поведіть на прогулянку, покладіть спати.
 12. Виховуйте у дитини позитивний настрій та бажання спілкуватися з іншими дітьми.
 13. Підготуйте для малюка індивідуальні речі: взуття та одяг для групи, 2-3 комплекти змінної білизни, чешки для музичних занять, носовичок.
Кiлькiсть переглядiв: 104

Коментарi